C2C

środa, listopada 14, 2007

.NET Communities (Społeczności) w Polsce

Społeczności .NET w Polsce organizują się na poważnie! Istnieje już wiele grup lokalnych, także jeżeli jesteś mieszkańcem jednego z tych miast : Warszawa, Poznań, Kraków, Poznań tudzież pochodzisz z Trójmiasta, na pewno znajdziesz osoby, które chcą się spotkać i podyskutować o .NET-cie. W tych miastach istnieją po prostu lokalne grupy społecznościowe, organizujące regularne spotkania, na których to spotkasz znanych i cenionych prelegentów oraz wyniesiesz wiele ciekawej, fachowej i niebanalnej (!) wiedzy. To nie są ogniska dla początkowych programistów, to raczej spotkania dla fachowców, chcących poznać innych fachowców, posłuchać ich opinii, podebatować.

Dla chcących zacząć polecam główną grupę google, pl-ms-groups, która to zawiera szereg dyskusji na temat grup społecznościowych w Polsce, oraz - przede wszystkim - odnośniki do witryn grup lokalnych, na których to dowiesz się o czym ostatnimi czasy mówi się w grupie, oraz kiedy mógłbyś przyjść i spotkać się z innymi developerami.

Niedługo szykuje się duża impreza dla społeczności .NET-owych w Polsce, tworzy się coraz więcej grup (nie tylko lokalnych, ale również eksperckich, takich jak Polska Grupa Użytkowników SQL Server).

.NET Community in Poland is alive!

Jako ciekawostka ...
C# Team z Community Blog Charlie Calvert'a.

Brak komentarzy: